Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Coś tu cicho, za cicho...

crimsonrune

Ostatnio jestem mało aktywna na blogu, ale obiecuję, że nie poddałam się w twórczym działaniu i mam pomysły, nad jednym pracuję. Praca jednak idzie bardzo wolno, bo moje życie osobiste nabrało szaleńczego tempa i brakuje czasu na dzierganie (w pracy też urwanie głowy, a zdarzało mi się tam mieć trochę czasu na sznur czy chustę;)). Mam nadzieję, że już wkrótce wszystko się unormuje i będę mogła wrzucić zdjęcia pięknych rzeczy.

W ramach rozrywki, na czas oczekiwania, wrzucę kilka niepokazanych prac.

DSC03153

Sznury. Uwielbiam je robić i zawsze jakiś nowy powstaje. Jednak jak są jednokolorowe lub z prostym wzorem to nie wrzucam na bloga, zostawiłam je na później jak uzbieram więcej takich prostych bransoletek.

DSC03384

Sznur turecki. Już się raz za niego zabrałam. Nie podobał mi się. Ten jest lepszy, ale i tak nie chwycił za serce. Jednak ktoś inny go zapragnął i go wydałam.

IMG_20170920_071019

Królik. Już się taki pojawił na blogu. Koleżance z pracy się sodobał i zrobiła jej takie dwa. Oto jeden z nich, który pomagał przy przeprowadzce do nowego biura. A tak czekał na przyjście wspomnianej koleżanki:

 IMG_20170920_0712132

Obiecuje niedługo wrócić z nowościami. Trzymajcie kciuki.

Runa

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci