Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Liść.

crimsonrune

Już trochę czasu minęło od kiedy byłam na kursie. Aż wstyd, że tyle mi zajęło zabranie się za własne projekty. Ale w końcu jest! Mój pierwszy autorki wisior w technice wire wrapping!

IMG_20180227_154913

Długo się zbierałam. Trzeba było się wyposażyć, ale jak już kupiłam palnik i kilka srebrnych drucików (nie szczędziłam, wzięłam głównie próby 999) od razu wzięłam się do roboty. Pomysłem na pracę był kształt liścia. Jeden bok jest oplatany cieniutkim drucikiem. Tutaj widać, że jestem nowicjuszem w tej technce bo jest strasznie krzywo. Zupełnie inaczej wyglądało to w mojej głowie.

IMG_20180227_154904

Ale najgorsze było zlutowanie końcówki liścia. Podjęłam z milion prób. Przed rozpączęciem pracy zrobiłam najpierw wersję testową i wyszła. A jak już zabrałam się za właściwy projekt to nie wychodziło mi w ogóle. Trochę drutu poszło na straty, trochę poprzeklinałam, zrobiłam research w internecie co mogę robić źle i w końcu się udało. Cała reszta pracy była sprawna i przyjemna. Chociaż jak już wspomniałam, bok jest strasznie krzywo, to ogólnie jestem zadwolona i wisiorek zebrał już kilka pochwał :)

Runa

 IMG_20180227_1548582

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci