Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Kurama!

crimsonrune

Za ten projekt już kiedyś się zabrałam. Pierwszy Kurama- dziewięcioogoniasty lis z anime Naruto, został wydany i bardzo chciałam mieć swojego. Z poprzedniego byłam dumna, ale chyba robię postępy, bo ten jest jeszcze lepszy!

IMG_20180115_075859

Za cel postawiłam sobie, że ten będzie bardziej na podobieństwo dorosłego Kuramy i że to będzie "poważny" projekt. Zakasałam rękawy i wzięłam się do roboty. A robota trochę trwała, bo dziewięć ogonów to wyzwanie, no i oczywiście improwizowałam.

IMG_20180115_0759471

Nie spisałam poprzedniego wzoru, ale trochę odnosiłam się do pierwszej wersji. Podobały mi się ogony, więc zachowałam pomysł na nie. Za to chciałam lepiej zrobić tułów i nogi- poprzednie wydawały mi się nieproporcjonalne. I wyszło dużo lepiej. Co do mordki to jeszcze wypracowałabym coś między poprzednią, a tą.

 IMG_20180115_075916

 

Lis wyszedł spory, jak siedzi ma z 23 cm. Jak go położyć, to od czubka ucha do najdalszego ogona 35 cm. Lepiej dopasowany jest też kolor i w ogóle jestem serio dumna!

IMG_20180115_075835

Wyszedł wspaniale, bardzo mnie cieszy progres moich prac. I tego lisa już nigdzie nie oddaje:)

Runa

BeFunkyCollage4

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • neiti89

    Widać postęp, nie ma co! Dopiero, jak zestawi się ze sobą dwa projekty, to okazuje się, ile tak naprawdę się człowiek nauczył ;) A Kurama 2.0 jest boski!

  • Gość: [Bogusia] *.versanet.de

    Aż sobie z ciekawości wyszukałam tego poprzedniego liska i faktycznie widać ogromny postęp! Gratulacje! Hmm, ciekawe jak by teraz wyglądał łoś z początków twojej działalności... Tak tylko głośno myślę :P

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci