Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Gwiazdki.

crimsonrune

Zachciało mi się ładnego zestawu biżuteryjnego na elegancką Wigilię. Wzory kilka razy pojawiały mi się na pintereście i postanowiłam nie wymyślać tylko właśnie z nich skorzystać. Nawet kolorystyki specjalnie nie zmieniałam, takie lenistwo. Ale są ładne i idealnie mi się wpasowały w koncepcję, więc po co zmieniać?:)

DSC03668

Bransoletka jest zrobiona na krośnie z Toho 11/0. Wyszła spora i zwężałam końcówki, żeby zapięcia starczyło. Pierwsze zwężanie na krośnie zaliczam jako udane.

DSC03654

Sznur też był moim pierwszym razem- z ukośnikiem. Od dawna planowałam spróbować szydełkować tą metodą i stwierdziłam, że ten wzór będzie idealny na wypróbowanie swoich sił. Wyszło pięknie!

DSC03648

 Chciałam też zrobić inne zapięcia niż standardowy karabińczyk. I sznur i bransoletka związywane są na połyskliwy sznureczek. Nie jest to bez skazy- sznurek się rozplątuje, ale to przez jego śliskość i mało ciasne blokady (koraliki trzymająca sznurki razem są odrobinę za duże). Jednak całość ładnie się komponuje i pięknie prezentuje na świątecznych imprezach. Wesołych Świąt!

Runa

DSC036461

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci