Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Lariat.

crimsonrune

Już od jakiegoś czasu marzył mi się taki piękny długi sznur szydełkowy z wymyślnymi końcówkami- lariat. Podziwiałam wiele dzieł w internecie, aż w końcu sama zrobiłam swój. Może nie jest on tak długi jak chciałam, ale można go zwijać na różne sposoby- już przetestowałam ;)

DSC03598

Udziergałam sznur z największej paczki koralików jakie miałam. Były to chyba czeskie koraliki, nie są one zbyt równe. Przy pierwszym podejściu zrobiłam go grubszego, jednak nie byłam zadowolona z długości. Rozprułam go i na nowo szydełkowałam na mniejszą ilość koralików w rzędzie. Końcówki nie są jakieś bardzo fantazyjne, ale uważam, że i tak fajnie wyszły. Miałam już okazję robić podobne listki, wiem też, że to tzw russian peyote, tworząc opierałam się na tutorialu z tej strony

DSC03586

 

Aby przejście między sznurem a listkami elegancko wyglądało wkleiłam bardzo ładne metalowe końcówki zakupione w Royal Stone. Bardzo mi się spodobały i fajnie się wpasowały w całość.

DSC03596

Chociaż robiąc lariat miałam wrażenie, że to biedniejsza wersja tych cudowności, które miałam okazję podziwiać to ostateczny efekt naprawdę bardzo mi się podoba i będę z przyjemnością prezentować to dzieło.

Runa

DSC03593

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci