Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Jesienne liście.

crimsonrune

Jesień już pełną parą, zainspirowało mnie to do zrobienia tematycznej bransoletki. Znalazłam pomysł na taką bransoletkę oczywiście na pintereście, ale tutorial był płatny. Poszperałam trochę i znalazłam taki oto wzór na listki (czemu mnie nie dziwi, że jest rosyjski). Poza tym swego czasu kupiłam koraliki Miyuki Delica w kolorze "jesienne liście", jak tego nie wykorzystać? Do pary dobrałam "cynamonowe", zrobiłam kilka listków, połączyłam je i powstała bransoletka.

DSC03360

Wzór który znalazłam sugeruje wykorzystanie listków do zrobienia naszyjnika. Jednak na chwilę obecną nie podjęłabym się tego wyzwania. Listki nie są trudne, ale dość czasochłonne. Dziennie robiłam jeden, zdarzyło się zrobić dwa. Wzór jest ładnie rozrysowany, nie miałam z nim problemów, lecz trzeba było byś skupionym na urobku, nie dało się nic przy tym oglądać, jak swego czasu produkowałam kwiatki do zawieszki na ślub.

DSC03362

Listki są bardzo udane, te kolory, równiutkie koraliki i elegancki wzór dały super efekt. Jestem z tego dzieła bardzo dumna i z przyjemnością będę nosić, bardzo lubię takie koralikowe twory.

Runa

DSC03372

DSC03364

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci