Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Wisior wire wrapping.

crimsonrune

Od już jakiegoś czasu myślałam o technice wire wrapping, bardzo mi się podoba i chciałabym umieć tworzyć rzeczy z drucików. Więc jak się trafiła okazja- kurs wire wrapping dla początkujących prowadzony przez Sunflower to od razu się rzuciłam:) Kurs odbył się jakiś czas temu jednak urobek trzeba było ładnie obfotografować (jak zwykle niezawodna Neiti- dziękuję bardzo bardzo bardzo) i prezentuję go dzisiaj.

DSC03159

Tematem kursu było zrobienie wisiorka, każda z nas dostała taką samą bazę, sposób na łączenie drutów i w ostatniej fazie można je było powywijać wedle własnego uznania. Zanim jednak zabrałyśmy się za robotę było kilka słów wstępu, więc mam podstawę od której mogę zacząć samodzielne kombinowanie. Skąd wziąć materiały i narzędzia oraz jakie najlepiej, porady i doświadczenia- coś co przyda się osobie w ogóle nie w temacie. Muszę jednak przyznać, że miałam trochę inne wyobrażenie o przebiegu kursu. Ale nie będę się rozpisywać na ten temat. Ważne, że wiem cosik więcej no i mam piękny srebrny wisiorek. A pewnie najwięcej się nauczę sama kombinując.

DSC03164

Bo wisiorem jestem naprawdę zachwycona. Chociaż w pierwszej chwili nie byłam zbyt zadowolona z mało wyrafinowanego wywinięcia drutów, ale jak zaczęłam go nosić to szczerze go podziwiam i miłuję. Na pewno będę chciała zacząć pracować z drutami. Jednak to dość spory wydatek żeby na dobre wystartować, więc pewnie wydarzy się to za jakiś czas. Ale wydarzy, co do tego nie mam wątpliwości!

Runa

DSC03161

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • neiti89

    W końcu pokazany światu :) Naprawdę wyszedł dobrze, dziwiło mnie Twoje początkowe niezadowolenie. Czekam niecierpliwie na więcej drucikowych cudów :)

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci