Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Sinusoida.

crimsonrune

Jak zobaczyłam tę bransoletkę u Koralikowej Weraph od razu się w niej zakochałam. A jak szukając inspiracji w internecie zauważyłam, że dała na nią wzór, to nie wahałam się ani chwili. Zakupiłam potrzebne koraliki- w tym diamonduo i Matubo, z których do tej pory nie miałam okazji korzystać. Odnosząc się do wzoru oraz zdjęć i opisu na blogu stworzyłam swoją.

DSC02772

Wykonanie nie było trudne, powiedziałabym nawet że poszło bardzo sprawnie. Nawleczenie i wyszydełkowanie sznura to była chwila, a potem tylko połączyć diamonduo. Z zapięciem musiałam trochę pokombinować. Weraph zrobiła idealnie komponujący się guzik z diamonduo i zapragnęłam taki sam. Tutorialu jednak na wykończenie nie było, więc musiałam improwizować. Coś tam ostatecznie wyszło i cała bransoletka prezentuje się jak trzeba:)

DSC02765

DSC02767

Robiąc zamówienie w Kadoro dla siebie i Neiti przez moją nieuwagę zamówiłam paczkę firepolish za dużo. Tak się złożyło, że Neiti wybrała kolor, który bardzo mi podpasował. Zrobiłam z koralików obrączkę inspirując się szybkim w wykonaniu tutorialem na blogu Royal Stone.

DSC02773

Bransoletka sinusoida wraz z tą prostą obrączką tworzą przepiękny komplet z wcześniej wykonanym naszyjnikiem. Wszystkie razem i każde z osobna noszę z ogromną dumą i radością :)

Runa

DSC02762

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • neiti89

    Koralikowe komplety górą! :) A jakbyś jeszcze przekuła uszy, to byłby komplet nad komplety.... :3

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci