Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Rzeka.

crimsonrune

Tak, wiem, wstyd, trochę mało się tu dzieje. Ale ostatnio totalnie pochłonął mnie ten projekt. Inspiracją był konkurs Royal Stone i temat Holandia. Wiedziałam, że motyw tulipanów i rowerów będzie powszechny. Chciałam wymyślić coś innego i skojarzenia z pobytu w Holandii zaczęły krążyć dookoła wody. Było jej tam mnóstwo. Potem przyszedł pomysł na c-raw i fale. W mojej głowie wyglądało to pięknie. A wyszło ostatecznie to:

IMG_20170506_115853

Oceniam, że to nie jest moje najbardziej udane dzieło. Plan miałam ambitniejszy, fal miało być więcej i ładniej miały się układać. No ale plany swoje, rzeczywistość swoje. Po pierwsze: tyle sznurów c-raw robiło się strasznie długo, szyłam i szyłam, a one nic nie rosły. Ostatecznie zrobiłam 5 (jeden nie został użyty) a planowałam 7.

IMG_20170506_115947

Po drugie: przy finałowym układaniu fali okazało się, że to wcale nie działa tak jak sobie wymyśliłam. Po prostu w mojej głowie wyglądało to dużo łatwiej i ładniej. Po trzecie: nie przewidziałam rozmiaru bransoletki, jakbym faktycznie zrobiła z 7 sznurów wyszła by ona bardzo szeroka i nie wiem czy dostałabym takie zapięcie.

IMG_20170506_115913

Podsumowując, nie wyszło tak jak widziałam to w wyobrażeniach. A uwierzcie mi, że zapowiadało się fantastycznie! Myślę jednak, że jak na napotkane trudności nie wyszło też najgorzej. Na pewno strasznie mnie wymęczył ten projekt, Teraz z chęcią wezmę się za coś łatwiejszego, szybszego i bardziej wdzięcznego (a bransoletka wyląduje w kącie). Mam nadzieję, że kolejny wpis wkrótce :)

Runa

IMG_20170506_120015

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • Gość: [U Morisa] *.pruszkow-piastow.vectranet.pl

    Ja mam podobnie, praca w wyobraźni i praca w praktyce wyglądają zgoła inaczej;) Może zamysł był inny ale bransoletka i tak się pięknie prezentuje, a podziwiam za ścieg craw, sama jeszcze do nie nie podeszłam, zabieram się do tego jak pies do jeża ;) Pozdrawiam!

  • neiti89

    Niezależnie od tego, jak wyszło, proces twórczy zawsze jest edukacyjny :) Zawsze istnieje szansa, że w przyszłości jeszcze spojrzysz na ten projekt łaskawszym okiem i tu coś poprawisz, tu dodasz, jakoś go ulepszysz i tym samym wyciągniesz z kąta :)

  • Gość: [Szydełkowa pasja Kaśki] *.internetdsl.tpnet.pl

    Bardzo mi się podoba :). Moje kolorki. Pozdrawiam :).

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci