Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Indie.

crimsonrune

Wzięłam się za kolejny motyw z konkursu kalendarzowego Royal Stone, tym razem inspiracją były Indie. Od jakiegoś czasu planowałam zrobić łączoną biżuterię i stwierdziłam, że to najlepszy czas do tego. Taka rozbudowana bransoletka idealnie moim zdaniem pasuje do tematyki indyjskiej. Korzystając z wcześniej znanego tutorialu (wpis kwiatki) stworzyłam swoją autorską wariację.

 

DSC02500

 

Poszłam nawet o krok dalej i zgłosiłam pracę do konkursu i pojawiła się ona w albumie. Muszę przyznać, że to nie lada krok w moim rękodzielniczym życiorysie. Każdy lajk pod zdjęciem był jak najwspanialszy komplement. Cieszę się, że to zrobiłam, że uznałam, że moja praca jest warta pokazania. Może zdecyduję się na to i przy kolejnych inspiracjach.

DSC02488

DSC02497

Jedyny mankament to taki, że nie można było przesłać na konkurs zdjęcia na którym biżuteria byłaby na ręce. A tak się zdecydowanie lepiej prezentuje i dokładnie widać co autor miał na myśli :)

Runa

DSC02503

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • neiti89

    Zapraszam do zabawy w ramach Liebster Award! Zostałaś oficjalnie nominowana, co oznacza, że jeżeli oczywiście masz ochotę, odpowiedz na swoim blogu na 11 zadanych przeze mnie pytań (neitinovelties.pl/liebster-award/), wymyśl swoje pytania i nominuj do odpowiedzi kolejne blogi wciągając je tym samym do zabawy :) Pozdrawiam! :)

  • Gość: [U Morisa] *.pruszkow-piastow.vectranet.pl

    Mi się bardzo podoba :)

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci