Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Warkocz.

crimsonrune

Kiedyś trafiłam na potrójną bransoletkę. Trzy sznury szydełkowo- koralikowe zaplecione w warkocz. Prosty pomysł a efektowny. Więc kiedy koleżanka poprosiła żebym coś dla niej stworzyła stwierdziłam, że wykorzystam ten pomysł. Wymaganie było, że ma być w kolorze zielonym. Po jakimś czasie poszukiwania kolorów i zapięcia powstała ta oto bransoletka:

IMG_20170402_120844

Szukając zapięcia byłam przekonana, że właśnie przy takim pomyśle na bransoletkę widziałam, ja z potrójnym zapięciem (trzy końcówki zespawane obok siebie, Jednak przekopując internet nigdzie takiej nie znalazłam, maksymalnie były podwójne końcówki. Przy poszukiwaniach Neiti podsunęła mi zastosowane ostatecznie rozwiązanie, czyli końcówki doczepione do zapięcia z trzema dziurkami. Zapięcie takie już bez trudu znalazłam w stacjonarnym sklepie Royal- Stone.

IMG_20170402_120918

Okazało się też, że znalezienie odpowiednich kolorów też nie jest łatwe. Jakoś tak trudno było mi wybrać ładne, pasujące do siebie zielone. Ostatecznie coś tam powybierałam, ale nie było to za pierwszą wizytą w sklepie z koralikami.

Z końcowego efektu jestem zadowolona, gdybym od początku nie robiła z myślą o koleżance to pewnie bym sobie ją zostawiła. Bardzo ładnie się prezentuje na ręce. Najważniejsze, że odbiorca zadowolony:)

Runa

IMG_20170402_120853

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • neiti89

    Fiu, to naprawdę dobrze wygląda :) Tak trochę... smoczo :D

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci