Menu

Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty

Lubię mieć zajęte ręce, postanowiłam się podzielić tym, co tworzą;)

Łapacz snów.

crimsonrune

Z tego co zauważyłam są obecnie dość popularne. Motyw ten często pojawia się w biżuterii (i tatuażach). Ja swój łapacz postanowiłam zrobić już jakiś czas temu, jak w wyniku przeprowadzek straciłam swój zakupiony. Wtedy jeszcze nie dziergałam, ale teraz zamiast kupować nowy zrobiłam swój.

IMG_20170410_200453

Doskonale się złożyło, że poznałam posiadaczkę ary. Zachwycając się nad urodą ptaka zostałam przez właścicielkę obdarowana kilkoma piórami papugi. Są one niezwykle barwne i uważam je za skarb.

IMG_20170410_200644

Łapacz składa się z dwóch serwetek, wydzierganych na szydełku z melanżowego kordonka, dodałam w nie kilka plastikowych koralików. Serwetki "napięte" są na kołach. Napisałam napięte w cudzysłowie, ponieważ nie udało mi się wymierzyć wzoru serwetki do rozmiaru koła i do napięcia to im daleko, raczej zwisają w kole.

IMG_20170410_200615

IMG_20170410_200633

Słyszałam, że łapacz snów musi mieć dziurkę i być tylko z naturalnych materiałów. Mój może nie spełnia wymogów, ale dumnie wisi jako ozdoba, może niekoniecznie spełniająca funkcję łapania;)

Runa

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • neiti89

    Absolutnie nie widać, by serwetki zwisały - zarówno na zdjęciach jak i na żywo :) Jest świetny, wyszedł bardzo zgrabnie, proporcjonalnie i równo, a do tego ta duma z ręcznej roboty :D

© Ręcznie Utworzone Najróżniejsze Artefakty
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci